Dėmesingumo grįsto streso valdymo programos įvadinis užsiėmimas!

mndflns coveris i int psl

KVIEČIAME
 į dėmesingumu grįsto streso valdymo (angl. Mindfulness-based Stress Reduction/MBSR) programos įvadinį užsiėmimą!

ĮVADINIS UŽSIĖMIMAS – 2val. trukmės užsiėmimas, kurio metu bus pristatyta teorinė medžiaga, šiek tiek praktinių užsiėmimų bei atsakyti Jūsų klausimai apie programą bei jos pritaikymą Jūsų gyvenime.
DATA: spalio 11 d. 18 val.
VIETA: Savanorių pr. 166, Kaunas (“Sveiko stuburo mokykla”).
KAINA: Įvadinė paskaita – 8 eur.
KAS VEDA?
Sigita Petrovė – Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos LSMU podiplominių studijų absolventė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.

R E G I S T R A C I J A ir daugiau info:
Facebook žinute Sveiko stuburo mokyklai, el.paštu info@stuburomokykla.lt arba tel.: 865077505.

! ! S V A R B U ! !
Registracija patvirtinama tik atsiuntus mokėjimo patvirtinimą el.paštu arba facebook žinute.

REKVIZITAI:
Sveiko stuburo mokykla, VšĮ
Įmonės kodas: 302485007
Sąsk. nr.: LT15 7044 0600 0740 8785
Mokėjimo paskirties laukelyje nurodyti „už mindfulness įvadinį užsiėmimą”.

DAUGIAU APIE PROGRAMĄ:

KAS TAI YRA?
Ši programa paremta medicinos mokslų daktaro John Kabat-Zinn metodika Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR) chroniško skausmo mažinimui ir sėkmingai ją pritaikė medicinoje.
MBSR grįstų programų mokoma darželiuose, jos įtraukiamos į darbuotojų mokymus tokiose kompanijose kaip google, xerox, intel, general motors, goldman sachs, apple, warner bross ir kt. Metodo efektyvumas įrodytas gausybe mokslinių tyrimų. Kaip streso mažinimo būdą šią metodiką taiko įvairiausių profesijų atstovai, nuo karių iki mokytojų bei gydytojų.

KUO ŠI PROGRAMA NAUDINGA?
• Mažėja lėtiniai skausmai,
• Pagerėja darbingumas,
• Mažėja fizinė ir emocinė įtampa,
• Gerėja miegas.

KAM ŠI PRAKTIKA GALI BŪTI NAUDINGA?
Bet kokio amžiaus suaugusiems žmonėms, patiriantiems įtampą, stresą, skausmą, nerimą, miego sutrikimus ar dėmesingumo ir koncentracijos stoką. Taip pat tiems, kurie siekia tobulėti ir bendrai pagerinti savo gyvenimo kokybę.

KAIP ŠI MINDFULNESS PROGRAMA VYKS SVEIKO STUBURO MOKYKLOJE?

Programa orientuota į praktiką. Jos metu išbandomi įvairūs pratimai, vyksta grupėje.

PROGRAMA.
8 užsiėmimai trečiadieniais nuo 18 val. iki 20 val.
Kas savaitę skiriami namų darbai, kuriems reikia apie 30-50 minučių per dieną tarp užsiėmimų tam, kad pajustumėte praktikos rezultatus.
DATA: nuo spalio 18d. iki gruodžio 6d.
VIETA: Savanorių pr. 166, Kaunas (“Sveiko stuburo mokykla”).
KAINA: Tęstinių užsiėmimų kaina – 96 eur.

Jei norėtumėte sužinoti daugiau:
A. Puddicombe ,,10 minučių meditacijos“
J. Kabat Zinn ,, A full catastrophe living“