Paskaita „Lieknėjimo psichologija“

lieknejimo psichologija koveris i eventa

Ar esate pajutę sąžinės graužimą, kai per daug ar per vėlai vakare suvalgote torto, saldainių, traškučių ar kito nesveiko maisto? Ar esate prižadėję sau, kad „daugiau taip niekada“? Ar įvykdėte?

O ar norėtumėte būti lieknesni ir sveikesni? Absoliuti dauguma žmonių atsakys, jog taip. Ir paaiškins, jog tam svarbu sveikai maitintis ir sportuoti. Ir dar papasakos, kaip tą reikėtų daryti. O į klausimą, ar taip darote, nusuks akis į šoną. Arba nutęs: „buvau pradėjęs vaikščioti į klubą…“

Kas čia vyksta? Kodėl mes, žinodami, ko norime ir ką reikia daryti, nedarome? Ir ne valia čia kalta. Pasakysime tiesiai – jeigu bent kartą gyvenime esate laikęsi dietų, valios jūs turite.

Pradėję ieškoti atsakymų į klausimą, kas gi čia vyksta, atradome Kognityvinę elgesio terapiją. Ji tyrinėja, kaip mūsų elgesys susijęs su turimais įsitikinimais, ką veikia šiame procese emocijos ir kaip padaryti, kad norimi pokyčiai vyktų sklandžiau ir lengviau.

Daugiau apie tai paskaitoje:

• Sužinosite apie mąstymo ypatumus, kuriuos turime beveik visi ir kurie trukdo sėkmingiems pokyčiams
  • Sužinosite, kiek lieknėjimo procese svarbi valia
  • Išsiaiškinsite, kas sudaro lieknėjimo motyvaciją
  • Susipažinsite su kognityvinės elgesio terapijos galimybėmis padėti lieknėjimo procese
VIETA: Savanorių pr. 166, Kaunas
LAIKAS: lapkričio 23 d., 18 val. (trukmė apie 1,5 val.)
KAINA: 5 eur.

REGISTRACIJA – info@lieknejimomokykla.lt
! S V A R B U ! Registracija yra patvirtinama tik gavus apmokėjimo kopiją.
Rekvizitai apmokėjimui:
Galimybių vystymo centras, UAB
Įmonės kodas: 301716532
Sąsk. nr.: LT 704010042501695858
Kaina – 5 eur.
Mokėjimo paskirties laukelyje nurodyti vardą ir pavardę bei „už lieknėjimo psichologijos paskaitą“.

Daugiau informacijos tel. +370 686 27980 arba info@lieknejimomokykla.lt

Dėmesingumo grįsto streso valdymo programos įvadinis užsiėmimas!

mndflns coveris i int psl

KVIEČIAME
 į dėmesingumu grįsto streso valdymo (angl. Mindfulness-based Stress Reduction/MBSR) programos įvadinį užsiėmimą!

ĮVADINIS UŽSIĖMIMAS – 2val. trukmės užsiėmimas, kurio metu bus pristatyta teorinė medžiaga, šiek tiek praktinių užsiėmimų bei atsakyti Jūsų klausimai apie programą bei jos pritaikymą Jūsų gyvenime.
DATA: spalio 11 d. 18 val.
VIETA: Savanorių pr. 166, Kaunas (“Sveiko stuburo mokykla”).
KAINA: Įvadinė paskaita – 8 eur.
KAS VEDA?
Sigita Petrovė – Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos LSMU podiplominių studijų absolventė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.

Specialus pasiūlymas naujokams!

1+2 uz 30kjhgfd

SPECIALUS PASIŪLYMAS NAUJOKAMS!

Naujoko abonementas tik už 35eur!
Į šį naujoko abonementą įeina 1 individuali konsultacija, 2 grupiniai užsiėmimai ir pratimai namų darbams.

!!! Pasiūlymas galioja registruojantis pasakius kodą: 1+2 !!!

Daugiau informacijos ir registracija info@stuburomokykla.lt arba tel.8 65077505 (Kaune) ir tel.8 67221007 (Vilniuje).

Vasaros mankštos rinkinys

mankstos rinkinys cover i naujienas

Kas sudaro vasaros mankštos rinkinį?

-asmeninė pratimų programa pagal probleminę sritį:
*kaklas ir tarpumentis;
*juosmuo;
*visas kūnas.
-priemonė mankštai namuose atlikti;
-pratimų programos mokymai kartu su kieziterapeutu.

Skaityti daugiau

Sveiko Stuburo Mokyklos stovykla jau spalį!

Šių metų spalio 8 – 9 dienomis Sveiko Stuburo Mokykla organizuoja jau trečią, tradicija tapusią stovyklą! Kviečiame atvykti, pasiklausyti seminarų įvairiomis sveikatinimo temomis bei sudalyvauti praktinėse specializuotose stuburo treniruotėse.