Naujų patalpų atidarymas Kaune!

Gegužės 6d. esami ir buvę „Sveiko stuburo mokyklos“ klientai sugužėjo į naujų patalpų (Savanorių pr. 166) atidarymo proga surengtą kineziterapeuto Vidmanto Zavecko seminarą tema „Judesys – gydo, judesys žaloja“.

Nuo balandžio 25d. „Sveiko stuburo mokyklos“ Kauno filialas persikėlė į naujas patalpas adresu Savanorių pr. 166. Šia proga buvę ir esami mokyklos klientai  gegužės 6d. buvo pakviesi į kineziterapeuto Vidmanto Zavecko seminarą tema „Judesys – gydo, judesys – žaloja“. Nors seminaras vyko tame pačiame pastate esančios galerijos patalpose, bet „Sveiko stuburo nuotrauka1mokyklos“ klientai buvo kviečiami apsilankyti ir apžiūrėti pačią mokyklą. Visi džiaugėsi, kad persikėlusi mokykla išlaikė trijų salių koncepciją ir metodiką, o patalpos šviesesnės, šiltesnės, modernesnės, geresnis susisiekimas bei nėra problemų su parkavimu.

Susitikimo metu lektorius dalinosi žiniomis apie judesio kompensacijas pratimų atlikties ir kasdienės veiklos metu, kalbėjo apie kūno judesių asimetrijas ir korekcijos naudą, mokė kaip atpažinti kenksmingus pratimus bei kaip jų išvengti. Seminaro svečiai džiaugėsi pateikta informacija bei pateiktais vaizdingais praktiniais pavyzdžiais. Ne vienas teigė, kad nemažai seminare sužinotų dalykų galės panaudoti kasdienėje veikloje. Po seminaro svečiai su V. Zavecku įsitraukė į diskusiją apie paskaitos metu išdėstytas mintis bei prašė pasidalinti nuomone įvairiais klausimais, susijusiais su stuburo sveikata.