Paskaita „Lieknėjimo psichologija”

lieknejimo psichologija koveris i eventa

Ar esate pajutę sąžinės graužimą, kai per daug ar per vėlai vakare suvalgote torto, saldainių, traškučių ar kito nesveiko maisto? Ar esate prižadėję sau, kad „daugiau taip niekada“? Ar įvykdėte?

O ar norėtumėte būti lieknesni ir sveikesni? Absoliuti dauguma žmonių atsakys, jog taip. Ir paaiškins, jog tam svarbu sveikai maitintis ir sportuoti. Ir dar papasakos, kaip tą reikėtų daryti. O į klausimą, ar taip darote, nusuks akis į šoną. Arba nutęs: „buvau pradėjęs vaikščioti į klubą…“

Kas čia vyksta? Kodėl mes, žinodami, ko norime ir ką reikia daryti, nedarome? Ir ne valia čia kalta. Pasakysime tiesiai – jeigu bent kartą gyvenime esate laikęsi dietų, valios jūs turite.

Pradėję ieškoti atsakymų į klausimą, kas gi čia vyksta, atradome Kognityvinę elgesio terapiją. Ji tyrinėja, kaip mūsų elgesys susijęs su turimais įsitikinimais, ką veikia šiame procese emocijos ir kaip padaryti, kad norimi pokyčiai vyktų sklandžiau ir lengviau.

Daugiau apie tai paskaitoje:

• Sužinosite apie mąstymo ypatumus, kuriuos turime beveik visi ir kurie trukdo sėkmingiems pokyčiams
  • Sužinosite, kiek lieknėjimo procese svarbi valia
  • Išsiaiškinsite, kas sudaro lieknėjimo motyvaciją
  • Susipažinsite su kognityvinės elgesio terapijos galimybėmis padėti lieknėjimo procese
VIETA: Savanorių pr. 166, Kaunas
LAIKAS: lapkričio 23 d., 18 val. (trukmė apie 1,5 val.)
KAINA: 5 eur.

REGISTRACIJA – info@lieknejimomokykla.lt
! S V A R B U ! Registracija yra patvirtinama tik gavus apmokėjimo kopiją.
Rekvizitai apmokėjimui:
Galimybių vystymo centras, UAB
Įmonės kodas: 301716532
Sąsk. nr.: LT 704010042501695858
Kaina – 5 eur.
Mokėjimo paskirties laukelyje nurodyti vardą ir pavardę bei „už lieknėjimo psichologijos paskaitą“.

Daugiau informacijos tel. +370 686 27980 arba info@lieknejimomokykla.lt