SEMINARAS – Ar įmanoma pyktis, kad po to neliktų griuvėsių?

psichologinis rastingumas3

3 seminarų psichologinio raštingumo kursas visiems norintiems!

04.13 d., 18 val. PIRMA DALIS:
1. “Ar įmanoma pyktis, kad po to neliktų griuvėsių?“
Pykčio emocija apipinta įvairiausiais mitais, kurie dažnai trugdo darniai vystytis poros tarpusavio santykiams. Pernelyg užslopintas ar pernelyg atviras pyktis šeimose pridaro aibes rūpesčių. Nevisi suprantame, kad tinkamai išreikštas pyktis suartina žmones, o nuslopintas ar netinkamai išreikštas – skaudina bei žeidžia. Kaip konfliktuoti, kad mūsų mylimas žmogus po konflikto mums padėkotų, jog buvome tokie sąmoningi ir supratingi? Ką daryti, jei emocijos visiškai užvaldo ir „protas nebeveikia“? Kada konfliktas tiesiai šviesiai ves į destrukciją, o kada šį reiškinį galima pakreipti konstruktyvia linkme? Ir kaip tą padaryti? Kviečiame išmokti pyktis!

04.26 d. 18 val. ANTRA DALIS:
2. „Sveikos vaiko savivertės ugdymas nuo pat mažens“
Savivertės reiškinys yra gan slidus. Savivertės neįmanoma pačiupinėti, sukonstruoti. Visgi dažnai jaučiame, kada žmogus nusivertina, o kada pervertina save, vaikšto pasipūtęs. Savo vaikams visada linkime paties geriausio, bet pasąmoningai galime perduoti prastą galvojimą apie save, net to nenorėdami galime būti per daug atsargūs ir prigąsdinti juos, kad pasaulis pilnas pavojų ir geriau nerizikuoti, elgtis saugiai. Kokie yra žodžiai bei poelgiai, kurie padeda kurtis tvirtai ir adekvačiai jauno žmogaus savivertei, o kokiais žodžiais bei poelgiais ją pernelyg išpučiame ar sumenkiname?

05.17 d. 18 val. TREČIA DALIS:
3. „Gyventi ne įsitempus, bet pasitempus“
Stresas šiandien jau beveik keiksmažodis. Visi jį patiriam ir patarimų, kaip atsipalaiduoti esam prisiklausę iki soties. Šiame seminare galima bus išgirsti ir patarimų, jei tikrai norėsis jų, bet daugiau pasistengsiu pažiūrėti filosofiškai, paieškoti priežasčių, kodėl įsitempiame. Kur tikrai galima keistis, tai nedidinti įtampos pačiam. Pavyzdžiui, nutiko kokia nesėkmė, o mes tada savo galvoje pučiame ją dar toliau. Netekau darbo ar sumažėjo pajamos, o galva tada mums nepadeda, bet trukdo, gąsdina: nebeturėsi dabar visus metus darbo, iš ko gyvensi, kas vaikus maitins. Ir žiūrėk žmogus, po tokių galvos veiksmų, jau ir visai prastai, jau ir nemiegi, ir ūpo nėra kažką daryti, ir viskas beviltiškai atrodo. Tad susitikime pokalbiui apie įtampą ir atsipalaidavimą.

///
Lektorius: Timas Petraitis. Egzistencinės krypties psichoterapeutas bei supervizorius.

KUR? Savanorių pr. 166, Kaunas („Sveiko stuburo mokykla”)
KADA? Pirmas seminaras balandžio 13d.
KAINA: 15eur vienas seminaras.
REGISTRACIJA info@stuburomokykla.lt, facebook žinute arba tel.865077505.
! ! ! ! ! ! ! S V A R B U ! ! ! ! ! ! !
Būtina išankstinė registracija. Registracija patvirtinama, tik sumokėjus ir atsiuntus mokėjimo patvirtinimą facebook žinute arba nurodytu el paštu.

Rekvizitai mokėjimui:
Sveiko stuburo mokykla, VšĮ
Įmonės kodas: 302485007
Sąsk. nr.: LT15 7044 0600 0740 8785
Suma: 15 eur.
Pavedimo paskirtis: 3 seminarų kursas (I dalis), vardas pavardė