Apie mus

Sveikiems žmonėms tinka sporto klubai, sergantiems – gydymo įstaigos. O ką daryti, kur kreiptis žmogui, kuriam sporto klubas jau per vėlai, o ligoninė – dar per anksti? Jeigu žmogus dirba sėdimą darbą ir jį kankina nugaros skausmas, skauda pečių juostą ar kaklą, tai nustatyti tikslią skausmo medicininę priežastį 80 proc. atvejų dažnai neįmanoma. Nes tokia priežastis yra dėl vyraujančių funkcinio pobūžio judėjimo sutrikimų, kurie patys savaime nėra kažkokios ligos požymiai. Dažniausiai tai yra organizmo siunčiami signalai apie tai, kad mūsų griaučių raumenys yra sustingę, mažiau koordinuoti arba nusilpę. Tyrimai rodo, kad tikslingi, adekvačiai dozuoti ir kompleksiniai fiziniai pratimai gali padėti daugiau nei kitos pasyvios pagalbos rūšys.

Mūsų specializuotose stuburo treniruotėse atliekami specialiai atrinkti fiziniai pratimai, kurių teikiama nauda įrodyta moksliniais tyrimais bei daugiau nei 12 metų praktinio darbo patirtimi. Rodymas, aiškinimas, koregavimas – pagrindiniai aktyvios priežiūros elementai. Trys atskiros salės su skirtingomis priemonėmis suteikia galimybę lavinti ir stiprinti kūną vis kitomis sąlygomis. Siekiant visapusiškos pratimų teikiamos naudos skirtingo fizinio pajėgumo asmenims, fizinis krūvis gali būti dozuojamas trimis skirtingo intensyvumo lygiais, kuriuos nustato kineziterapeutas. Siekiant gauti tikslingą ir kompleksinį poveikį, pratimai skiriami taip, kad kompleksiškai lavintų visas judėjimo funkcijas.

Specializuotą stuburo treniruotę veda medicininį išsilavinimą turintys kineziterapeutai, kurie yra praėję bazinius teorinius ir praktinius Sveiko stuburo mokyklos metodikos mokymus bei nuolat gilinantys savo žinias ir įgūdžius tęstiniuose mokymuose.

Mūsų tikslas, suburti bendruomenę (arba, kaip mes mėgstame vadinti – SSM šeimą) ir sudaryti sąlygas saugiai ir veiksmingai sportuoti turint įvairių su stuburu susijusių nusiskundimų, ypač kreipiant dėmesį į lėtinio skausmo paūmėjimo prevenciją bei nusilpusių judėjimo funkcijų lavinimą, kad kiekvieno gyvenime atsirastų daugiau ir kokybiškesnio judesio, o gyvenimo kokybė besiskundžiantiems dėl stuburo problemų „sveikiems“ žmonėms taptų geresne.

Sustiprėjusio Jūsų kūno ir subalansuotų raumenų dėka iš naujo atraskite savo pomėgius. Slidinėkite, kopkite į kalnus, sodinkite gėles. Užsiimti mėgstama veikla taip malonu, kai neskauda!

 

MŪSŲ KOMANDA!

 

KAUNO MOKYKLOS KINEZITERAPEUTAI:

 

 

 

 

 

   AUŠRA MINELGIENĖ                       URTĖ BAGŪNĖ                  GIEDRIUS JUREVIČIUS                     

      AGNĖ MARAZIENĖ              AUSTĖJA KNIEŽAUSKAITĖ                 IGNAS DAUPARAS 

 

VILNIAUS MOKYKLOS KINEZITERAPEUTAI:

 

 

 

 

 

BIRUTĖ LAŠAITĖ KONOVALOVĖ       ALINA JARACKIENĖ                 UGNĖ ČEPULYTĖ  

 

 

 

 

 

       INDRĖ ČEPULIONĖ                      IEVA MORAČ                     MILDA ŠIUPŠINSKIENĖ                      AGNĖ RACIŪTĖ