Apie mus

Jeigu dirbate sėdimą darbą ir jus kankina nugaros skausmas, skauda pečių juostą ar kaklą, tai nustatyti tikslią skausmo medicininę priežastį 80 proc. atvejų dažnai neįmanoma. Dažniausiai tai yra organizmo siunčiami signalai apie tai, kad mūsų griaučių raumenys yra sustingę, mažiau koordinuoti arba nusilpę. Tyrimai rodo, kad tikslingi, adekvačiai dozuoti ir kompleksiniai fiziniai pratimai gali padėti daugiau nei kitos pasyvios pagalbos rūšys.

Mūsų užsiėmimuose atliekami specialiai atrinkti fiziniai pratimai, kurių teikiama nauda įrodyta moksliniais tyrimais bei daugiau nei 13 metų praktinio darbo patirtimi.

  • Rodymas, aiškinimas, koregavimas – pagrindiniai aktyvios priežiūros elementai.
  • Trys atskiros salės su skirtingomis priemonėmis suteikia galimybę lavinti ir stiprinti kūną vis kitomis sąlygomis.
  • Siekiant visapusiškos pratimų teikiamos naudos skirtingo fizinio pajėgumo asmenims, fizinis krūvis gali būti dozuojamas trimis skirtingo intensyvumo lygiais.
  • Užsiėmimus veda medicininį išsilavinimą turintys kineziterapeutai, kurie yra praėję teorinius ir praktinius Sveiko stuburo mokyklos metodikos mokymus bei nuolat gilinantys savo žinias ir įgūdžius tęstiniuose mokymuose.

Užsiimti mėgstama veikla taip malonu, kai neskauda, todėl pradėkite rūpintis savo nugara jau dabar ir ji jums atsidėkos.

 

MŪSŲ

KOMANDA

 

KAUNO MOKYKLOS
KINEZITERAPEUTAI

  

 

VILNIAUS MOKYKLOS
KINEZITERAPEUTAI