A12: Specializuota stuburo mankšta Jūsų namuose internetu

SPECIALIZUOTOS STUBURO MANKŠTOS internetu principai

1. Viena mankšta trunka vieną valandą. Pvz. įrašas yra įkeliamas pirmadienio rytą ir jis ten lieka iki ketvirtadienio ryto. Ketvirtadienį įsikelia kitas įrašas su kita mankšta ir pirmadienio mankšta automatiškai išsitrina, bet lieka ketvirtadienio mankšta iki kito pirmadienio ir tt. :).
  2. Vieną mankštą daryti tiek, kiek norite ir kada norite. Pvz. ketvirtadienio mankštą galite daryti bet kada iki pirmadienio. Gal net ir kasdien sportuosite?:) 🙂
  3. Mankštų programa parengta taip, kad galėtumėte sportuoti namų sąlygomis, tačiau sportuojant Jums prireiks dviejų priemonių: gumų bei kamuoliuko. Visos kitos priemonės yra randamos namuose: siena, vandens buteliukas, lazda.
  4. Visas mankštų kompleksas sudėliotas taip, kad tolygiai įjungtumėm visas raumenų grupes.
  5. Kineziterapeutai detaliai aiškina ne tik kiekvieno pratimo atlikimą, bet akcentuoja pradinę padėtį, kvėpavimą, bei primena, kuri raumenų grupė turėtų dirbti.
  6. Mankštos metu parodomi keli pratimo atlikimo variantai, kad mankštintis galėtų tiek besiskundžiantys skausmais žmonės, tiek besimankštinantys profilaktiškai, norintys didesnio krūvio.
  7. Mankštos pabaigoje kineziterapeutas veda relaksaciją, kad skirtumėte sau laiko atsipūsti ir pailsėti po mankštos.
  8. Po mankštos siūlome įsipilti arbatos į mėgstamiausią puodelį, patogiai įsitaisyti ir pasiklausyti kineziterapeuto, kalbančio įvairiomis su sveikata susijusiomis temomis.

NAUJIEMS KLIENTAMS

Naujiems klientams, kurie nėra lankę Sveiko stuburo mokyklą rekomenduojame įsigyti NAUJOKO abonementą į kurį įeina:

• mokomasis video, kuriame bus paaiškinama apie judesių bei pratimų principus, kvėpavimą, pagrindines padėtis, progresijas. Bus apžvelgiami pratimai, kuriuose dažniausiai daromos klaidos. Kineziterapeutai paaiškins, kaip taisyklingai atlikti pratimus ir išlaikyti padėtis, kad pratimai  atneštų maksimalią naudą. Pratimų struktūra treniruotėje gali kisti, tačiau bazė bus išmokta ir Jūs būsite pasiruošę sunkesnėms variacijoms :).
  • 4 užsiėmimai.
    ARBA
  • Pirminis virtualus pokalbis su kineziterapeutu, kuris trunka akademinę valandą. Pokalbis vyks iš anksto suderintu laiku naudojant programą Skype. Pokalbio metu: 1) kineziterapeutas surinks anamnezę (aiškinsis skausmo lokalizaciją, pobūdį…); 2. pagal poreikį kineziterapeutas paprašys atlikti judesius, testus; 3) būsite apmokyti pagrindinių taisyklingų pratimo padėčių pratimų metu; 4) kineziterapeutas pateiks asmeninių rekomendacijų, pagrindinių pratimų.
  • 4 užsiėmimai.

KAINOS:

• Reguliarus abonementas (8 užsiėmimai / 4 sav): 40Eur. ( *SSM klientams taikoma 25% nuolaida – 30 Eur).
  • Pusinis abonementas (4 užsiėmimai/ 2sav.): 20Eur. (*SSM klientams taikoma 25% nuolaida -15 eur).
  • NAUJOKO abonemento (video + 4 užsiėmimai): 25 Eur.
  • NAUJOKO abonemento (online susitikimas+ 4 užsiėmimai): 35 Eur

Apie mūsų mankštas:

NORĖDAMI ĮSIGYTI PASLAUGĄ

• užpildykite anketą (žiūrėti žemiau :)) ir spauskite REGISTRUOTIS
  • atlikite bankinį pavedimą:

Sveiko stuburo mokykla, VšĮ
Sąskaitos numeris: LT157044 0600 0740 8785.
Paskirtis: už specializuotą stuburo mankštą

• atsiųskite bankinį pavedimą: stuburomokykla@gmail.com
  • primename KAINAS: 25 Eur Naujoko abonementas su mokomuoju video; 35 Eur Naujoko abonementas su online susitikimu; 40 Eur 8užs/ 4sav (30Eur – SSM nariai); 20 Eur 4užs/ 2sav (15Eur – SSM nariai).

Jeigu turite dar klausimų rašykite: stuburomokykla@gmail.com arba skambinkite tel. 8686 27980.

Dabar apmokėjimo krepšelis (mygtukas) yra viršuje, kuris matosi bet kuriame puslapyje (lengvai pasiekiamas). Bet jei netinka, galima sugalvoti paslėpti kaip nors ir padaryti nukreipimą į apmokėjimą iš pageidaujamos vietos. Kaip pvz:

O galima, kad kreipiama ne į krepšelį, o tiesiai į apmokėjimą (ten nuolaidą pritaikyti irgi galima):