Gydomieji masažai

NAUJIENA vasarai –  MASAŽAI KAUNE:
  • Kojų/pėdų ARBA pečių/kaklo – 40min (45Eur)
  • Nugaros ARBA viso kūno – 60min (55Eur)

Mūsų atliekami masažai yra  viena iš gydymo priemonių. Masažai, derinami su  individualia/grupine kineziterapija – puikus duetas norint dar efektyviau spręsti skausmo/įtampos problemas pečių juostos, kaklo, apatinės nugaros dalies srityje.

 
Reguliariai atliekamas masažas:
  • Lengvina raumenų spazmus
  • Gerina kraujotaką ir limfotaką.
  • Skatina bendrą kūno atsipalaidavimą.
Mūsų kineziterapeutė, įvertinus Jūsų individualią anatominę, fiziologinę ir emocinę būklę bei patologinius pokyčius, parinks Jums optimaliausią masažo tipo variantą.

DETALIAU APIE MASAŽUS:

1. Klasikinis.Besiskundžiantiems raumenų įtampa, skausmu. Didina kraujo pritekėjimą į audinius, gerina jų mitybą. Mažina ir šalina raumenų nuovargį, skausmingumą, sukietėjimą, padidina jų darbingumą. Populiariausias masažas, po kurio jausitės kaip ant sparnų!
2. LimfodrenažinisSkatina limfinės sistemos suaktyvinimą. Puikiai gelbsti kovojant su skysčių kaupimu organizme, kojų, pėdų tinimu.
3Dovana Jūsų kūnui – Giliai atpalaiduojantis. Puikus pasirinkimas pervargusiems, skubantiems. Masažas yra švelnus ir lengvas, gausus judesiais, kurie atliekami skirtingomis kryptimis vienu metu, o tai padeda „paleisti” mintis ir kontrolę.

GYDOMIEJI MASAŽAI: