Individuali terapija

Dirbate sėdimą darbą? Vargina nugaros skausmas, maudžia pečių juostą? Mūsų specialistų paruoštos programos gali tapti tikru išsigelbėjimu!

 

Individualios terapijos metu gilinamės į jūsų nusiskundimus dėl buvusių ar esamų traumų, atliekame pilną funkcinį kūno ištyrimą, t.y. įvertiname sąnarių judesių amplitudes, raumenų jėgą, judesių kokybę.

Padedame Jums atstatyti arba pagerinti fizinę sveikatą, taip pat individualizuotai sprendžiame Nervų – Raumenų – Sąnarių funkcinius sutrikimus pasitelkiant kompleksinį ir sisteminį požiūrį į Jūsų problemą.

Terapijos metu  pagal poreikį taikome Maitland, Mulligan, DNS, SFMA ir kitas metodikas jūsų problemų diagnostikai ir gydymui.

Terapijos trukmė 50 minučių.

 

 • Individuali terapija
  (5 kartai)

  200,00 
  Į krepšelį
 • Individuali terapija
  (1 kartas)

  45,00 
  Į krepšelį
 • Funkcinių judesių vertinimas (TIK KAUNE)

  60,00 
  Į krepšelį
Atsiskaitymas

 

TRIGERINIŲ TAŠKŲ ATPALAIDAVIMAS

Trigeris – tai skausminga, padidinto jautrumo sritis raumeninėje skaiduloje. Dažniausiai jis atsiranda dėl pastovios apkrovos raumeniui, netaisyklingos laikysenos, nejudrumo, pertempimo arba ilgalaikių perkrovų. Trigerius atpalaiduoti padeda trigerinis masažas.

Trigerinis masažas atliekamas rankomis. Sveiko stuburo mokykloje kineziterapeutai atlieka tam tikrą trigerinių taškų atpalaidavimo metodiką, kuri padeda veiksmingai atpalaiduoti trigerinį tašką:

 • Išeminė kompresija;
 • Pasyvus tempimas;
 • Antagonisto aktyvacija.

 • Trigerinių taškų atpalaidavimas, 1h

  50,00 
  Pasirinkti savybes
 • Trigerinių taškų atpalaidavimas

  40,00 
  Į krepšelį
Atsiskaitymas

 

* Trigerinių taškų trigerinis masažas TIK SSM nariams. Naujiems mūsų lankytojams – įsigijus individualią treniruotę.

 

FUNKCINIŲ JUDESIŲ VERTINIMAS  (TIK KAUNE)

Funkcinių judesių vertinimas (FMS) –tai yra standartizuota pagrindinių judėjimo stereotipų vertinimo sistema, kuri nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar fizinio pasiruošimo parodo kaip žmogus juda kasdieniame gyvenime. Tai yra įrankis terapeutui sudaryti tinkamą ir individualią judesių korekcijos programą bei greita ir naudinga informacija žmogui atliekančiam testą.

Išsitestavę gausite išvadas, kokia jūsų funkcinė būklė, kodėl skauda ar kodėl negalite laisvai judėti, taip pat mūsų kineziterapeutai sudarys individualią pratimų programą, su kurios pagalba gebėsite atkurti judesio normas.

 

 • Funkcinių judesių vertinimas (TIK KAUNE)

  60,00 
  Į krepšelį
Atsiskaitymas

 

Užsiimti mėgstama veikla taip malonu, kai neskauda, todėl pradėkite rūpintis savo nugara jau dabar ir ji jums atsidėkos.