Įmonėms: treniruotės ir seminarai gyvai ir nuotoliniu būdu

1. Specializuota stuburo treniruotė Jūsų įmonės patalpose

(Esant poreikiui vedame ir per „Zoom”)

Taupot laiką.  Mūsų kineziterapeutė atvyksta ir praveda užsiėmimus Jūsų įmonės patalpose.

Apie paslaugą. Saugūs ir veiksmingi pratimai visoms stuburo dalims (nugaros apatinei daliai, tarpumenčio sričiai bei kaklo ir pečių juostai). Teisingo pratimų atlikimo mokymas prižiūrint kineziterapeutui. Treniruotės metu analizuojami asmeniniai pojūčiai bei dažniausiai pasitaikančios pratimų atlikimo klaidos, nuolatos vyksta kiekvieno dalyvio kūno padėties koregavimas. 

Treniruotes veda instruktorė-kineziterapeutė, apmokyta pagal Sveiko stuburo mokyklos“ specializuotos stuburo treniruotės programą.

Laikas. Jums patogiu metu.
Dažnumas. 2 kartus per savaitę. 1val.
Dalyvių skaičius. 10-12 asmenų grupė.
Kaina. 60 Eur asmeniui – 8 užsiėmimai arba                                                                                                                                                                                                                                                           80 Eur grupei – 1 užsiėmimas. 

Daugiau info: info@stuburomokykla.lt

2. Teorinis / praktinis SEMINARAS „Mankšta darbo vietoje nuovargio prevencijai ir darbingumo gerinimui”

Apie seminarą. Mokymų metu pirmiausia teoriškai pristatoma, vėliau ir praktiškai apmokoma, kaip taisyklingai atlikti mankštą, kurią rekomenduojama atlikti biure tiesiog savo darbo vietoje mažų pertraukėlių metu. Seminaro metu aiškiai pateikiama aktuali informacija iliustruota pavyzdžiais ir pagrįsta moksliniais tyrimais.
Jei yra poreikis, yra galimybė pristatyti teoriškai, o vėliau ir praktiškai apmokyti taisyklingos sėdėsenos, darbo vietos paruošimo, kėdės sureguliavimo.

Nauda: Gauta informacija apie ergonomiką bei šie pratimai padeda darbuotojams išvengti nugaros skausmo ir gerai jaustis iki pat darbo dienos pabaigos. Mankšta gerina darbo atmosferą, nes tinkami judesiai padeda atpalaiduoti smegenis nuo protinio darbo ir pakelia nuotaiką. Didėja darbuotojų motyvacija. Sumažėja nedarbingumo lygis ir darbuotojų kaita.

Seminaro trukmė 1val.
Dalyvių skaičius
neribojamas.
Kaina gyvai 159Eur., online 129Eur.

Daugiau info: info@stuburomokykla.lt

Mūsų klientai

Stuburo treniruotė