Įmonėms karantino metu: treniruotės ir seminarai nuotoliniu būdu

1. Teorinis / praktinis SEMINARAS „Mankšta darbo vietoje nuovargio prevencijai ir darbingumo gerinimui“

Apie seminarą. Mokymų metu pirmiausia teoriškai pristatoma, vėliau ir praktiškai apmokoma, kaip taisyklingai atlikti mankštą, kurią rekomenduojama atlikti biure tiesiog savo darbo vietoje mažų pertraukėlių metu. Seminaro metu aiškiai pateikiama aktuali informacija iliustruota pavyzdžiais ir pagrįsta moksliniais tyrimais.
Jei yra poreikis, yra galimybė pristatyti teoriškai, o vėliau ir praktiškai apmokyti taisyklingos sėdėsenos, darbo vietos paruošimo, kėdės sureguliavimo.

Nauda: Gauta informacija apie ergonomiką bei šie pratimai padeda darbuotojams išvengti nugaros skausmo ir gerai jaustis iki pat darbo dienos pabaigos. Mankšta gerina darbo atmosferą, nes tinkami judesiai padeda atpalaiduoti smegenis nuo protinio darbo ir pakelia nuotaiką. Didėja darbuotojų motyvacija. Sumažėja nedarbingumo lygis ir darbuotojų kaita.

Seminaro trukmė 1val.
Dalyvių skaičius
neribojamas.
Kaina 89-129 Eur.

2. Praktiniai užsiėmimai – specializuota stuburo treniruotė:

1) Mankštos per ZOOM realiu laiku;
2) Mankštų įrašų abonementas (8 tren./mėn.).

1) Specializuota stuburo treniruotė per ZOOM – stuburo sveikatą stiprinantys užsiėmimai prižiūrint kineziterapeutui.

Apie paslaugą. Saugūs ir veiksmingi pratimai visoms stuburo dalims (nugaros apatinei daliai, tarpumenčio sričiai bei kaklo ir pečių juostai). Teisingo pratimų atlikimo mokymas prižiūrint kineziterapeutui. Treniruotės metu analizuojami asmeniniai pojūčiai bei dažniausiai pasitaikančios pratimų atlikimo klaidos, nuolatos vyksta kiekvieno dalyvio kūno padėties koregavimas balsu.

Treniruotes veda instruktorė-kineziterapeutė, apmokyta pagal Sveiko stuburo mokyklos“ specializuotos stuburo treniruotės programą.

Vieta. Internetu, zoom platformoje.
Laikas. Per pietus arba iš karto po darbo.
Dažnumas. 2 kartus per savaitę po 1val.
Dalyvių skaičius. 10-12 asmenų grupė.
Kaina. 48 Eur asmeniui arba 350 Eur grupei.

2) Įrašų „SPECIALIZUOTA STUBURO MANKŠTA“ abonementas (8tren./mėn.).

Įrašas yra įkeliamas pirmadienį, 6val. ir jis ten lieka iki ketvirtadienio 6val. Ketvirtadienį 6val. įkeliamas kitas įrašas su kita mankšta ir pirmadienio mankšta automatiškai išsitrinama, bet lieka ketvirtadienio mankšta iki kito pirmadienio ir t.t. :).
Mankštų programa parengta taip, kad galėtumėte sportuoti namų sąlygomis. Sportuojant Jums prireiks įsigyti dvi priemones: gumą bei kamuoliuką.
Visas mankštų kompleksas sudėliotas taip,kad toliai aktyvuotumėte visas raumenų grupes.
Kineziterapeutai detaliai aiškina ne tik kiekvieno pratimo atlikimą, bet akcentuoja pradinę padėtį, kvėpavimą, bei primena, kuri raumenų grupė turėtų dirbti.
Mankštos metu parodomi keli pratimo atlikimo variantai, kad mankštintis galėtų tiek besiskundžiantys skausmais žmonės, tiek besimankštinantys profilaktiškai, norintys didesnio krūvio.
Mankštos pabaigoje kineziterapeutas veda relaksaciją, kad skirtumėte sau laiko atsipūsti ir pailsėti po mankštos.
Po mankštos siūlome įsipilti arbatos į mėgstamiausią puodelį, patogiai įsitaisyti ir pasiklausyti kineziterapeuto, kalbančio įvairiomis su stuburo sveikata susijusiomis temomis.

Trukmė. 1val.
Vieta. Internetu.
Laikas. Kada klientui patogu.
Dažnumas. 2 kartus /sav. (rekomenduojamas, bet galima daryt – kiek norisi :)).
Kaina 8 tren. / 4 sav:
1 asmeniui: 40 Eur;
Visai įmonės grupei: 350 Eur.

3. Stuburo sveikatos ištyrimas

Tikslas. Kompleksiškai įvertinti stuburo funkcinę būklę.

Apie paslaugą:
Stuburo judesių amplitudės vertinimas inklinometru. Vertinama kaklinės, krūtininės, juosmeninės dalies aktyvūs judesiai. Matuojama laipsniais.
Pilvo ir nugaros raumenų ištvermės matavimas. Vertinama pilvo ir nugaros raumenų ištvermės santykis. Matuojama sekundėmis.
Giliųjų liemens raumenų aktyvavimo testai su ,,Stabilizer“ prietaisu (giliųjų pilvo raumenų funkcijos nustatymas). Dauginio raumens ir skersinio pilvo raumens pagrindinė funkcija pagrindinė funkcija yra stuburo slankstelių stabilizavimas, kuris vyksta vienmomentiškai susitraukiant šiems raumenims. Šių raumenų susitraukimas bus testuojamas sulenktos kojos kėlimo testu, išlaikant stabilų juosmenį. Matuojama mmHg.
Pusiausvyra ir koordinacija bus testuojama naudojant Flamingo pusiausvyros testą bei stovėjimo ant vienos kojos užsimerkus testą.

Nauda klientui. Gautus rezultatus klientas aptaria su kineziterapeutu, kuris pagal gautus duomenis rekomenduoja klientui atlikti būtent jam tinkamus pratimus, ar pataria, kaip išlaikyti arba gerinti stuburo funkcinę būklę atliekant kasdienes veiklas.

Mūsų klientai