Apie mus

Skausmo priežastys būna įvairios: sustingę ar nusilpę kūno raumenys, pakitusi nervų sistemos reakcija į dirgiklį, sąnarių judesių amplitudžių ribotumas. Tyrimai rodo, kad tikslingi, adekvačiai dozuoti ir kompleksiniai fiziniai pratimai gali padėti daugiau nei kitos pasyvios pagalbos rūšys.

Mūsų užsiėmimuose atliekami specialiai atrinkti fiziniai pratimai, kurių teikiama nauda įrodyta moksliniais tyrimais bei daugiau nei 13 metų praktinio darbo patirtimi.

• Rodymas, aiškinimas, koregavimas – pagrindiniai aktyvios priežiūros elementai.
  • Trys atskiros salės su skirtingomis priemonėmis suteikia galimybę lavinti ir stiprinti kūną vis kitomis sąlygomis.
  • Siekiant visapusiškos pratimų teikiamos naudos skirtingo fizinio pajėgumo asmenims, fizinis krūvis gali būti dozuojamas trimis skirtingo intensyvumo lygiais.
  • Užsiėmimus veda medicininį išsilavinimą turintys kineziterapeutai, kurie yra praėję teorinius ir praktinius Sveiko stuburo mokyklos metodikos mokymus bei nuolat gilinantys savo žinias ir įgūdžius tęstiniuose mokymuose.

Užsiimti mėgstama veikla taip malonu, kai neskauda, todėl pradėkite rūpintis savo nugara jau dabar ir ji jums atsidėkos.

MŪSŲ

KOMANDA