Įrašų „Specializuota stuburo mankšta“ abonementas

Skirta: ilgai sėdintiems prie darbo stalo ir jaučiantiems sustingimą, maudimą nugaroje, tarp menčių, skausmą kaklo ir sprando srityse.

Apie paslaugą. Mokoma teisingai, saugiai ir efektyviai atlikti pratimus įvairioms stuburo dalims: nugaros apatinei daliai, tarpumenčio sričiai bei kaklo ir pečių juostai.

Trukmė: 1 val. 2 kartus savaitėje.

Tvarkaraštis SPAUSTI ČIA. Įrašai yra keliami 2 kartus savaitėje: pirmadienį 6 val. ryte ir jis ten lieka iki ketvirtadienio 6 val. ryto. Ketvirtadienį 6 val. ryte įsikelia kitas įrašas su kita mankšta, o pirmadienio mankšta automatiškai išsitrina, bet lieka ketvirtadienio mankšta iki kito pirmadienio ir t.t. :).

Apie mankštos programą. Ji parengta taip, kad galėtumėte sportuoti namų sąlygomis. Jums prireiks įsigyti tik dvi priemones: gumas bei kamuoliuką. Visas kitas mankštose naudojamas priemones rasite savo namuose: lazda, diržas, vandens buteliukai, pagalvė ir t.t… Visas mankštų kompleksas sudėliotas taip, kad tolygiai įjungtumėm visas raumenų grupes. Kineziterapeutai detaliai aiškina ne tik kiekvieno pratimo atlikimą, bet akcentuoja pradinę padėtį, kvėpavimą bei primena, kuri raumenų grupė turėtų dirbti. Mankštos metu parodomi keli pratimo atlikimo variantai, kad mankštintis galėtų tiek besiskundžiantys skausmais žmonės, tiek besimankštinantys profilaktiškai, norintys didesnio krūvio. Mankštos pabaigoje kineziterapeutas veda relaksaciją, kad skirtumėte sau laiko atsipūsti ir pailsėti po mankštos. Po mankštos siūlome įsipilti arbatos į mėgstamiausią puodelį, patogiai įsitaisyti ir pasiklausyti kineziterapeuto, kalbančio įvairiomis su stuburo sveikata susijusiomis temomis.

Naujiems klientams: individualus online susitikimas su kineziterapeutu per ZOOM, 1 ak. val. + 2 savaitės mankštų įrašai.

Online pokalbio metu:
1) Kineziterapeutas surenka anamnezę (aiškina skausmo lokalizaciją, pobūdį…);
2) Kineziterapeutas stebi kaip Jūs atliekate judesius, testus;
3) Kineziterapeutas apmoko bazinių pratimų taisyklingo atlikimo;
4) Kineziterapeutas pateikia asmeninių rekomendacijų dėl būtent Jums reikalingų praktikuoti pratimų.

ABONEMENTAI:

  

Norėdami įsigyti paslaugą:

  1. Užpildykite anketą (žiūrėti žemiau 🙂 ) ir spauskite REGISTRUOTIS.
  2. Atlikite bankinį pavedimą.

DAUGIAU APIE MŪSŲ MANKŠTAS: