Įrašų „Specializuota stuburo mankšta“ abonementas

Įsigijus dviejų mėnesių mankštų įrašų paketą (16 mankštų/ 60Eur), Jums atskries dovanos:

1) 70 % nuolaida Facemyo veido masažui- treniruotei, kuri stiprina, tonizuoja veido ir kaklo raumenis, gerina limfos bei kraujo tekėjimą. Procedūros metu atsipalaiduos ne tik veidas, bet ir visas kūnas ir Jūs jausitės pilnai nusiteikę vasaros malonumams. Daugiau info: FACEMYO .

2) El.knygelė su 10 idėjų gurmaniškiems vasaros pusryčiams (Gabrielės iš „PUSRYČIAMS ).

 

ĮPRASTI ABONEMENTAI:

  

Norėdami įsigyti paslaugą:

  1. Užpildykite anketą (žiūrėti žemiau 🙂 ) ir spauskite REGISTRUOTIS.
  2. Atlikite bankinį pavedimą.

Skirta: ilgai sėdintiems prie darbo stalo ir jaučiantiems sustingimą, maudimą nugaroje, tarp menčių, skausmą kaklo ir sprando srityse.

Apie paslaugą. Mokoma teisingai, saugiai ir efektyviai atlikti pratimus įvairioms stuburo dalims: nugaros apatinei daliai, tarpumenčio sričiai bei kaklo ir pečių juostai.

Trukmė: 1 val. 2 kartus savaitėje.

Tvarkaraštis SPAUSTI ČIA. Įrašai yra keliami 2 kartus savaitėje: pirmadienį 6 val. ryte ir jis ten lieka iki ketvirtadienio 6 val. ryto. Ketvirtadienį 6 val. ryte įsikelia kitas įrašas su kita mankšta, o pirmadienio mankšta automatiškai išsitrina, bet lieka ketvirtadienio mankšta iki kito pirmadienio ir t.t. :).

Apie mankštos programą. Ji parengta taip, kad galėtumėte sportuoti namų sąlygomis. Jums prireiks įsigyti tik dvi priemones: gumas bei kamuoliuką. Visas mankštų kompleksas sudėliotas taip, kad tolygiai įjungtumėm visas raumenų grupes. Kineziterapeutai detaliai aiškina ne tik kiekvieno pratimo atlikimą, bet akcentuoja pradinę padėtį, kvėpavimą bei primena, kuri raumenų grupė turėtų dirbti. Mankštos metu parodomi keli pratimo atlikimo variantai, kad mankštintis galėtų tiek besiskundžiantys skausmais žmonės, tiek besimankštinantys profilaktiškai, norintys didesnio krūvio. Mankštos pabaigoje kineziterapeutas veda relaksaciją, kad skirtumėte sau laiko atsipūsti ir pailsėti po mankštos. Po mankštos siūlome įsipilti arbatos į mėgstamiausią puodelį, patogiai įsitaisyti ir pasiklausyti kineziterapeuto, kalbančio įvairiomis su stuburo sveikata susijusiomis temomis. Naujiems klientams bus atsiųstas mokomasis video, kuriame bus paaiškinama apie judesių bei pratimų principus, kvėpavimą, pagrindines padėtis, progresijas. Bus apžvelgiami pratimai, kuriuose dažniausiai daromos klaidos. Kineziterapeutai paaiškins, kaip taisyklingai atlikti pratimus ir išlaikyti padėtis, kad pratimai  atneštų maksimalią naudą. Pratimų struktūra treniruotėje gali kisti, tačiau bazė bus išmokta ir Jūs būsite pasiruošę sunkesnėms variacijoms :).

Naujiems klientams rekomenduojame: Online susitikimas su kineziterapeutu per ZOOM, 1 ak. val.

Pokalbio metu:
1) Kineziterapeutas surenka anamnezę (aiškina skausmo lokalizaciją, pobūdį…);
2) Kineziterapeutas stebi kaip Jūs atliekate judesius, testus;
3) Kineziterapeutas apmoko bazinių pratimų taisyklingo atlikimo;
4) Kineziterapeutas pateikia asmeninių rekomendacijų dėl būtent Jums reikalingų praktikuoti pratimų.

DAUGIAU APIE MŪSŲ MANKŠTAS: