Mankštų SVEIKA NUGARA įrašai

Dirbate sėdimą darbą? Vargina nugaros skausmas, maudžia pečių juostą? Mūsų specialistų paruoštos programos gali tapti tikru išsigelbėjimu!

 

Nuotolinės mankštos  – tai mankštų, keliamų 2 kartus per savaitę, įrašai.

Nuotolinės mankštos

Kodėl verta pasirinkti šią programą?

Pirma ir svarbiausia – saugumas. Mankštos sudarytos taip, kad nepakenktų, bet išliktų efektyvios. Remiamės per dešimtmetį sukauptomis žiniomis ir technikomis, kurias reguliariai atnaujiname mokymų metu ir įvertinę naujausių tyrimų informaciją.

Antra – tai patogu! Galėsite mankštas priderinti net prie intensyvaus gyvenimo ritmo. Judėsite, kai norėsite ir turėsite laiko.

Trečia – efektyvuMankštų programa sudėliota taip, kad tolygiai įjungtumėte visas raumenų grupes. Mažėja nugaros skausmas, kaklo maudimas, gerėja bendra savijauta.

Apie mankštos programą

  • Mankštų programa sudėliota taip, kad tolygiai įjungtumėte visas raumenų grupes.
  • Per mankštą kineziterapeutas detaliai paaiškina, kaip atlikti pratimą, akcentuoja pradinę padėtį, raumenų grupę, kuri turėtų dirbti, bei primena apie tinkamą kvėpavimą.
  • Atliekant kiekvieną pratimą parodomi keli jo variantai, tad mankštintis gali tiek skausmą patiriantys žmonės, tiek norintys didesnio krūvio ar prisijungę prie programos profilaktiškai.
  • Trukmė 1h.
  • Mankšta užbaigiama relaksacija, kuri padės atsikvėpti ir pailsėti po fizinio krūvio.
  • Po mankštos siūlome paklausyti trumpo kineziterapeuto pasakojimo įvairiomis su stuburo sveikata susijusiomis temomis. Šiame etape rekomenduojame pasiruošti mėgstamos arbatos ir patogiai įsitaisyti.
  • Visas mankštų metu naudojamas priemones rasite namuose. Jums gali prireikti diržo, vandens buteliuko, pagalvės. Papildomų priemonių prireiks tik mažo minkšto kamuoliuko ir gumų.
  • Įrašai keliami 2 kartus per savaitę – antradienį ir penktadienį 6 val. ryte. Įkeltas įrašas lieka iki naujo įrašo įkėlimo.

Mankštų SVEIKA NUGARA įrašų kainos:

Atsiskaitymas

 

Norėdami įsigyti paslaugą:

  1. Kviečiame užpildyti anketą, kad galėtume Jums atsiųst pagal Jūsų problemą tinkamus mokomuosius filmukus.
  2. Atlikite bankinį pavedimą.

DAUGIAU APIE MŪSŲ MANKŠTAS:

 

 

Užsiimti mėgstama veikla taip malonu, kai neskauda, todėl pradėkite rūpintis savo nugara jau dabar ir ji jums atsidėkos.